O nas

Mamy doświadczenie

W trakcie ponad 20 lat funkcjonowania na rynku usług prawniczych prowadziliśmy obsługę prawną przedsięwzięć i podmiotów gospodarczych, różnorodne sprawy z zakresu prawa umów i transakcji handlowych, prawa spółek i obrotu nieruchomościami oraz liczne spory sądowe i arbitrażowe.

poznaj nasze specjalizacje

Jesteśmy dostępni

Wysoka jakość usług i profesjonalizm są ważne zawsze. My szczególny nacisk kładziemy na dostępność i przejrzystą komunikację.

Jak pracujemy

Brak sztywnych procedur obowiązujących w korporacjach pozwala nam na indywidualne podejście do powierzonych spraw i odpowiednie osobiste zaangażowanie.

Wiemy jak ważna jest przewidywalność czasu i kosztów realizacji zlecenia. Przykładamy wagę do dokładnego przygotowania planu działania i związanego z nim budżetu. Proponujemy elastyczne reguły dotyczące honorariów, by każdy mógł wybrać rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom.

Zapewniamy przy tym sprawną i przystępną komunikację z wykorzystaniem nowoczesnych technologii co redukuje koszty osobistych spotkań
i podróży.

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy przekonani, że oprócz pracy merytorycznej w ramach kancelarii i stałego podnoszenia kwalifikacji warto dzielić się wiedzą i doświadczeniem w innych obszarach. Dlatego angażujemy się w edukację młodych prawników, jako eksperci w trakcie prac nad rozwiązaniami legislacyjnymi ułatwiającymi realizację inwestycji i prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, prowadzimy szkolenia.

Poznaj nasz zespół