5 stycznia, 2015 DRK&P Kancelaria Adwokacka

Profesjonaliści Forbesa

Mecenas Janusz Długopolski z kancelarii DRK&P znalazł się w gronie laureatów rankingu „Profesjonaliści Forbesa 2014” – w kategorii „Adwokat” w województwie małopolskim.

 

Konkurs miał na celu uhonorowanie przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, w tym adwokatów, którzy wyróżniają się szczególnie w swojej działalności zawodowej i społecznej.

 

Redakcja miesięcznika Forbes zwróciła się do organizacji skupiających przedstawicieli wolnych zawodów w pięciu regionach objętym konkursem o wytypowanie wybitnych specjalistów w swojej profesji, którzy nie tylko cieszą się szacunkiem w branży i nieposzlakowaną opinią, ale także są prawdziwymi ambasadorami swojego zawodu.  Na tej podstawie, wśród pięciu grup zawodowych: adwokatów, artystów, architektów, lekarzy oraz radców prawnych, wyłoniono kandydatów do tytułu Profesjonalistów Forbesa 2014. Po wskazaniu przez specjalistów ambasadorów pięciu grup zawodowych czytelnicy magazynu wybrali swoich faworytów. Szczegółowe informacje o konkursie na stronie internetowej miesięcznika Forbes (odnośnik).